HİZMETLERİMİZ

Anasayfa / Hizmetlerimiz

Bizimle GÜVENDESİNİZ.

UZAK MASA ÜSTÜ BAĞLANTISI

UZAK MASA ÜSTÜ BAĞLANTISI

Kapsamlı güvenlik özelliklerine sahip uzaktan erişim
Uzak Masaüstü'nün çok faktörlü güvenlik avantajlarıyla sorunsuz uzaktan erişimin keyfini çıkarın. RDP tabanlı Windows bilgisayarlarınızı ve sunucularınızı erişim,

Uzaktan çalışmak, uzaktan öğrenmek ve evden çalışmak için

Hızlı Uzak Masaüstü Bağlantısı7/24 Uzaktan Erişim
Uzak bilgisayarlarınıza ve sunucularınıza istediğiniz zaman erişin, görevlerinizin üstesinden gelin ve işlerinizi gecikmeden halledin.
Dosya Aktarımı
Bağlantı kurduğunuz bilgisayar ile Tüm uzak belgelerinize kolayca erişin. Yerel ve uzak bilgisayarlarınız arasında birden çok dosya ve klasörü kopyalayıp yapıştır yöntemi ile paylaşın
Uzaktan Yazdırma
İş yerinizdeki bilgisayar veya sunucularınıza bağlanarak Muhasebe proğramınızdan fatura ve diğer tüm dökümanlarınızı yazdırabilirsiniz.
 
Uzak Uygulamalar
Uzaktan bağlandığınız makinenin tamamına erişmeden uzak bilgisayarınızda yüklü olan programlardan herhangi birine doğrudan erişebilirsiniz.
Çoklu Erişim Oturumları
Tek Bir hesap ile birden çok bilgisayar veya sunucuya uzak bağlantılar kurabilir eşzamanlı olarak çalışabilirsiniz.
Program yüklemesi ile Erişim
Güvenlik Duvarı masrafına girmeden Modem üzerinden herhangi port açmadan VPN tüneli oluşturmadan İster şubenizden ister evinizden 7/24 Bilgisayar ve sunucularınıza erişin.
 
Uçtan uca Şifreleme
Microsoft RDP bağlantısını kullanarak bağlantılar TLS ve 256 bit AES şifrelidir ve görüntüleyiciden ana bilgisayara veri koruması için iki bilgisayar arasında özel/ortak anahtar değişimi ile şifrelenir.
Güvenilir Cihazlar
Güvenilir cihazlar ekleyerek, kullanıcı adı ve şifreniz yetkisiz kişilerin eline geçse bile erişim sağlayamaz böylece yetkisiz erişim riskini ortadan kaldırırsınız.
Uzaktan Yeniden Başlatma
Uzak bağlantı kurduğunuz bilgisayarı yeniden başlatabilir. Yeniden açıldıktan sonra herhangi bir id veya parola olmadan güvenle tekrar bağlanın.
 
Uzak Ekranı Kilitle
Uzak bağlantı kurduğunuz bilgisayar veya sunucu bağlantı kurduğunuz andan itibaren kilit ekranını görüntülerek kritik veriler üzerinde tam gizlilik içinde çalışma özgürlüğü verir.
Erişim Raporlama
Yöneticiler için kullanıcıların erişim ip adresleri, erişim süresi ve daha fazlasını raporlayabilirsiniz.