HİZMETLERİMİZ

Anasayfa / Hizmetlerimiz

Bizimle GÜVENDESİNİZ.

Bilgisayar & Çevre Birimleri

Bilgisayar & Çevre Birimleri

Firmaların, kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına bağlı olarak istenilen marka ve özellikte bilgisayarlar, yazıcılar ve çevre birimlerinin satış ve satış sonrası destek hizmetleri vermekteyiz. 

Sektöründe lider markaların kişisel bilgisayar iş istasyonu ve çevre birimlerini giriş, orta, ve üst seviyelerde ürünleriyle en uygun maliyetler ile doğru ve hızlı çözümlerle ürünlerinizi temin etmekteyiz.

Asus, Dell, Lenovo, Hp, Msı Firmalarının  Masaüstü, All In.One Bilgisayar  (Kasasız hespi bir arada), Notebook vb Ürünlerde çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Mevcut bilgisayar ve network sistemlerinizi günümüz şartlarına uygun hale getirerek çalışma ortamınızı daha verimli ve hızlı bir hale getiriyoruz.

Yüksek verimlilik isteyen çizim makinalarında Hp ve Dell marka İş istasyonları  ( Workstation) ve Quadro ekran kartları ile ihtiyacınıza en uygun çözüm önerilerimizi sunmaktayız.

Kişisel Bilgisayarınızda kullanılan Windows işletim sistemi ve Ofis programları (Word, Excell, Outlook vb) ihtiyaçlarınız Oem, Kutu Lisans ve  Open (Çoklu lisanslama ) yöntemleriyle orijinal lisanlama yapılarak Uluslararası Denetleme Firması (Kaçak Yazılımla Mücadele ) Business Software Alliance (B.S.A) firmasına envanter raporu sunarak firmanızı güvenli yazılım kullanan firmalar arasına kayıt ettiriyoruz.

Personelinizin kişisel bilgisayarında tuttuğu şirket verilerinizin (Fiyat Listeleri, Sipariş Teklifleri, Alınan Teklifleriniz, Mailleriniz, Outlook.pst) sürekli gelişen virüs,  cryptolocker fidye yazılımlarına karşı korumak için Sophos, Sophos İntercept x, F-Secure PSB, F-Secure Business gibi güncel güvenlik ve Antivirüs yazılımlarını kullanarak şirket ağ (Network ) bağlantısını ve internetten  gelebilecek zararlı yazılımlara karşı koruma sağlıyoruz.

Sophos, Cyberoam Firewall cihazları ile personelinizin temiz internet kullanmasını, mesai saatleri içerinde sosyal medya kullanımını ( Facebook, Twitter, İnstagram vb) belirli saatlerde veya personel bazlı kullanım rolleri belirleyerek iş verimliliğini arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca İnternet Adil Kullanım Kotanızı bitiren video sitelerinin (youtube)  kullanımını tarafınızdan belirlenecek kurallar çerçevesinde personelin kullanımına sunuyoruz. Web filtreleme yöntemi ile yasaklı kelimeler ve zaralı içerik (cinsel içerik, cinsel istismar, terör, kumar, oyun sitleri ) içeren sitelerin yasaklanması sağlanmaktadır. 5651 sayılı kanuna uygun olarak internet kullanımının geçmişinin kayıtlarını tutarak yasak yaptırımlara göre kendinizi ve firmanızı koruma altına almaktadır.

Detaylı Bilgi ve Sizin için oluşturabileceğiz çözümlerimiz için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.