HİZMETLERİMİZ

Anasayfa / Hizmetlerimiz

Bizimle GÜVENDESİNİZ.

BULUT (DRIVE) YEDEKLEME

BULUT (DRIVE) YEDEKLEME

Güvenlik Önce Gelir!

İşletmenizin tamamen felakete dayanıklı olmasını istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Yedekleriniz en üst düzey askeri sınıf şifrelemesi, verileriniz için en üst düzeyde koruma sağlar.
Aşağıda, dosyalarınızı nasıl koruduğumuza ilişkin genel bir bakış sunulmaktadır:

Şifreleme


Verileriniz hem aktarım hem de bekleme sırasında 256 bit AES şifreleme ile şifrelenir. Hesabınızı oluştururken, en üst düzeyde veri gizliliğini korumak için özel bir şifreleme anahtarı (yalnızca sizin tarafınızdan bilinir ve sunucularımızda hiçbir yerde saklanmaz) seçme seçeneğiniz vardır.

Fiziksel Güvenlik


Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan veri merkezlerimiz, yükseltilmiş zeminlere, ayrı soğutma bölgelerine sahip HVAC sıcaklık kontrol sistemlerine ve sismik olarak desteklenmiş raflara sahip birinci sınıf tesislerdir. Fiziksel güvenlik özelliklerimiz arasında son teknoloji duman algılama ve yangın söndürme sistemleri, hareket sensörleri, 7/24 güvenli erişim, video kamera gözetimi ve güvenlik ihlali alarmları bulunmaktadır.

Ağ Güvenliği


Ağ altyapımızın periyodik üçüncü taraf incelemeleriyle bilinen uygulama ve hizmet güvenlik açıklarını sürekli olarak kontrol ediyoruz.


Çoklu Cihaz Yedekleme
Pc, Mac, iPhone, iPad ve Android cihazlarınızı tek bir hesaba yedekleyin. Ek olarak, harici hardisk, usb bellek içindeki verileri de yedeklenebilirsiniz
Çevrimiçi Dosya Senkronizasyonu
Dosyalar ve klasörler, hesabımızla bağladığınız tüm cihazlarda gerçek zamanlı olarak senkronize edilir. Sekronize edilen bilgiler hardisk kapasitenizi etkilemez.
Anlık görüntü ve Sürüm Oluşturma
Anlık görüntüler, belirli bir tarihe geri dönerek verilerin geçmiş durumuna geri döner bu da kripto yazılımlarına karşı korunmaya yardımcı olur; Ayrıca yedeklenen tüm dökümanlarınız 30 gün önceki sürümlerini saklar.
Bilgisayarları Yönetme
Web tabanlı konsol, ile uzak bilgisayarlardaki veri yedeklemelerinizi, yönetebilir silinen veya hasar görmüş dökümanlarınızın geri yüklemeleyebilirsiniz.
Klon/Bilgisayar Yedekleme
Verilerinizin yanı sıra işletim sistemi ve kurulu tüm program ve ayarlarınıza geri dönerek olağanüstü bir durumda bir önceki güne geri dönün
Güvenlik ve Gizlilik
Sunucuların hiçbir yerinde depolanmayan size özel kullanıcı tanımlı bir şifre oluşturarak (256 bit AES) dosyaları aktarın ve depolayın.
Hızlı Yedekleme
Artımlı ve sıkıştırılmış yedeklemeler ile, bir dosyanın sadece değiştirilmiş bölümlerini yedekleyerek internet hızınızı etkilemez
Sürekli Veri Koruma
Program dosyaların değiştirilen kısımlarını otomatik olarak tanır ve yedekler.
Veri Al
Masaüstü uygulamasından veya herhangi bir tarayıcı aracılığıyla dosyaları arayın ve geri yükleyin; Silinen dosyalarınız 30 günlük bir süre içinde çöp kutundan geri yükleyebilirsiniz
Gerçek Arşivleme
Belirli aralıklarla arşiv temizlemeyi programlamadığınız veya manuel olarak arşiv temizlemeyi çalıştırmadığınız sürece sistem çevrimiçi hesabından hiçbir veri silinmez.